13 июня 2021

Встановити Бойлер у Підлоги

Встановити Бойлер у Підлоги

#Встановити #Бойлер у #Підлоги

Останнім часом у багатьох містах України виникають перебої з постачанням гарячої води в квартири і будинки через поломки центральної системи водопостачання. Інформація актуальна на 2021 г. А в деяких містах *Кривий Ріг, вже впродовж кількох років вона взагалі відсутня. Кращий вихід з ситуації, що склалася - установка водонагрівача квартира будинок, який позбавить від залежності від комунальних служб.

Зважившись на #ціна #купити #ремонт #замінити #установку і #підключення #бойлера недорого, необхідно правильно підійти до його вибору. Є кілька основних видів таких пристроїв:

1. Проточний - компактний і невеликий, під'єднується безпосередньо до крана. Може підключатися як тимчасово, так і на постійній основі. Єдиний недолік - потрібна нова електропроводка через великої потужності споживання енергії.

2. Газовий - підігріває воду за допомогою газу. Вода гріється одночасно зі стоком. Його можна поставити тільки в будинках зі спеціальною газовою розводкою.

3. Накопичувальний - виготовлений у вигляді бака великого розміру і кріпитися за допомогою дюбелів на стіну. Працює від мережі в 220 Вт і включається в звичайну розетку. Нагріваючи воду до певної температури, яку згодом підтримує на потрібному рівні.

Найбільш популярними на сьогоднішній день можна назвати накопичувальні прилади. Тому багато фахівців пропонують свої послуги з #установці #бойлера в квартирі плюс його #підключення. Процес монтажу складається з таких робіт:

- вибирається місце для кріплення пристрою;

- кріпиться бойлер до стіни за допомогою дюбелів;

- монтуються трійники в водопровідні труби;

- підключаються шланги подачі води - холодної на вхід, а гарячої на вихід;

- перевіряється вся конструкція на герметичність за допомогою подачі води;

- підключається до електричної мережі.

Якщо в поставляється воді є дрібні домішки металів, то потрібно встановити фільтр на шлангу входу.

Запам'ятайте, що призначений для вертикальної установки водонагрівач, ні в якому разі не можна кріпити горизонтально.

При виїзді на будинок і огляді майстер назве точну вартість послуги.

Фахівці-сантехніки компанії "Тепло та Затишок у Вашому Домі" з готовністю виконають установку і підключення водонагрівача будь-якої моделі в зручне для вас час і місце. При необхідності допоможуть з підбором і покупкою витратних матеріалів. На всі роботи надається гарантія, а так само можливо післягарантійне обслуговування. Ціни на послуги досить радикальні.

(098) 013-90-49 Viber/WhatsApp Sergei Vasilyevich

Наш сайт: https://remont-kr.zakupka.com

Відео Реклама Ролик:

теги: встановити бойлер підлога, підлога встановити бойлер

Дивіться Оголошення Автора