10 августа 2017

Знайомтесь - нове обличчя нашої продукції, нова захищена упаковка від ЄВРОЦЕМЕНТ!

Компанія ПрАт «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» – історично  одна з найкращих на вітчизняному ринку цементу – змінила дизайн упаковки цементної продукції та підвищила захисні параметри.

Оновлений дизайн містить фірмовий товарний знак «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА», слоган «ТІЛЬКИ ЯКІСНИЙ БАЛАКЛІЙСЬКИЙ ЦЕМЕНТ», інформацію про марку цементу на кожному боці упаковки, про виробника, штрих-код, відповідність продукції стандартам ДСТУ, дані про сертифікацію продукції, QR-код з посиланням на сайт eurocement.ua.

Нова серія PROF (марка ПЦ-ІІА-Ш-400Р) передбачає додатковий захист від фальсифікату – відривну стрічку. У цього елемента 2 функції – вона покращує зручність для користувачів, та ще її практично не можливо підробити. Тому, саме цей елемент – гарна новина для бажаючих отримати гарантовано фірмовий товар.

І це ще не все. Цемент усіх марок від ПрАт «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» пакується у мішки, що мають чотири шари: три шари екологічно чистого білого паперу Quickfill (F) та спеціальний шар з поліетилену, що захищає від вологи, дозволяє зберігання мішків у відкритому просторі та подовжує термін зберігання. Особливо це актуально у осінньо-весняному періоді. Верхній шар мішку виготовлений з спеціального рифленого паперу, це ще один елемент захисту від підробки та запобігання від «ковзання» при транспортуванні по конвеєру (має додаткове зчеплення з лінією конвеєру). Також, в залежності від марки цементу, кожен мішок має інформацію про приклади виготовлення будівельних сумішей. Згідно ДСТУ Б В.2.7-281:2011 у правому верхньому куті мішка друкується на зеленому кольорі літера «Ц» (окрім мішків серії PROF).

Нова упаковка використовується для тарування 4 видів цементу.

Раніше до роздрібної торгівлі поставлялися вже три звичні марки портландцементу - 500 (ПЦ I-500-H), 400 (ПЦ II/Б-Ш-400) та 400 з шлаком (ШПЦ III/А-400). Відтепер, спеціально для професіоналів та людей, що бажають за доступною ціною  мати найвищу якість, компанія ПрАт «ЄВРОЦЕМЕНТ-УКРАЇНА» додала до пропозиції марку портландцементу 400 (ПЦ II/А-Ш-400Р) у серії  PROF.

Таким чином, розширені можливості щодо використання дрібно фасованої цементної продукції, врахована різноманітність умов будівництва та призначення споруд, компанією дана відповідь на зростаючий попит.

Три добре знайомі марки цементу таруються в нову упаковку вагою по 25 та 50кг, PROF – тільки по 50кг. Кожен з чотирьох видів пакування цементу має своє позначення у вигляді смуг різного кольору в нижній частині мішка.

55-річня історія виробництва цементу вже давно склала стандарт якості. Свідченням цього стало використання саме балаклійського цементу при будівництві таких важливих об’єктів, як космодром «Байконур», саркофаг Чорнобильської АЕС, Держпром, метро, стадіон «Металіст» та аеропорт у Харкові, автомагістраль Київ-Харків-Довжанський, метро у Києві й об’єкти Чемпіонату з футболу «Євро-2012». У компанії впевнені, що максимальна виробнича потужність задовольнить усі нагальні потреби українського ринку цементу.

Цемент ПрАт «ЄВРОЦЕМЕНТ –Україна» можна придбати у різних регіонах України завдяки партнерський дилерської мережі – запитайте ЄВРОЦЕМЕНТ у найближчому магазині!