i3 Engineering — українська технологічна компанія у сфері виробництва рішень для розумного дому та автоматизації будівель. Система i3 Engineering може автоматизувати практично всі процеси управління різними типами електрообладнання, такими як освітлення, розетки, системи опалення та кондиціонування, моторизовані жалюзі та штори, полив тощо. Обладнання компанії можна придбати у сертифікованих партнерів у 7 країнах Європи.
“Це були неймовірні дні, ми вперше представили нашу систему в США. Спілкувалися з потенційними партнерами та дистриб'юторами. Зустрілися з виробниками пристроїв автоматизації для подальшої інтеграції та розробки спільних рішень. І черговий раз підтвердили що українські hardware продукти конкурентоспроможні та готові підкорювати світовий ринок”, - зазначив СМО Михайло Ворко.
Стенд i3 Engineering на СЕS 2023
Всього у складі української делегації було представлено 12 компаній, серед них були:
- Releaf PAPER & BAGS — перший у світі виробник паперової упаковки з опалого листя.
- Rekava — український бренд біорозкладаних продуктів із повторно використаної кавової гущі.
- Melt Water Club — технічне рішення для отримання питної води преміумкласу завдяки інноваційній технології Freezing Process.
- OptySun — технологія очищення та знезараження води в будь-яких умовах.
- Nanit Robot — освітнє рішення STEM Robotics з високою інженерною перспективою та творчим навчальним процесом для дітей і дорослих.
- Corner — сучасний безпроблемний спосіб організувати ремонт із попередньо спроєктованою кухнею повністю онлайн.
- Knopka — передова система виклику медсестри для автоматизації догляду за пацієнтами на лікарняних ліжках.
- WheelKeep — невидима система безпеки, яка допомагає любителям велоспорту захистити свої велосипеди від крадіжок.
- Solar Plex — сервіс для модернізації нових і вже встановлених звичайних сонячних панелей на гібридні.
- Еfarm.pro — польовий помічник для сільськогосподарських робіт, який дає змогу економити ресурси та працювати точніше.
- G-Mak — інноваційний охоронний пристрій, оснащений рядом унікальних технологічних рішень, які можуть фізично зупинити або дезорієнтувати зловмисника.
Організація української делегації на CES 2023 стала можливою завдяки спільним зусиллям Українського фонду стартапів (USF), Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Western NIS Enterprise Fund, UVCA, GIST Net та Міністерство цифрової трансформації України.